TJ Start Havířov

   

Příští zápas

Kadeti vs BK Lipník

Datum a čas konání: 22.9.2018 00:00

Komentář trenérů

Komentář trenérů

Tak a máme za sebou další dva dvojzápasy v kategorii U13. Nejprve jsme v neděli hráli proti jednomu z nejsilnějšich týmu v naši soutěži, který usiluje o MČR a to týmu BK Snakes Ostrava.

Soupeř začal zápas docela vlažně a díky tomu jsme se soupeřem drželi první čtvrtinu krok. Ve zbytku zápasu už soupeř z Ostravy jasně dominoval a v prvním zápase si jasně dokráčel pro vítězství. V druhém zápase jsme sice o trošku zlepšili obranu, ale to nám moc nepomohlo a soupeř opět jasně dominoval. V těchto zápasech nám dělala problém obrana a chyběl nám klid do zakončení. A hlavně nám chyběla bojovnost a touha porvat se o každý balón. Musíme si uvědomit, že jediné co muže nahradit basketbalové zkušenosti je právě bojovnost v obraně i v útoku. Pokud ji nebudeme mít, tak nikdy nemůžeme s takovými soupeři hrat vyrovnanou partii.

 

O další tři dny později měli kluci šanci na reparát proti Novému Jíčinu. Tento soupeř byl sice o něco méně kvalitní než ten z neděle, ale taky disponoval šikovnými hráči. První dvě čtvrtiny jsme s Jíčíňáky drželi krok, ale potom jsme udělali pár větších chyb v obraně a soupeř si vybudoval větší náskok, který udržel až do konce utkání. Druhý zapas se kluci ještě zlepšili a krom jedné čtvrtiny jsme hrály vyrovnaný zapas, kde se střídal koš za košem. V tomto zápase jsme měli opět díry v obraně, a jak už klasicky jsme nemohli zakončit a odměnit se za svojí práci. Musíme si vštípit, že z podkoše se střílí o co? No přeci o desku. Tyto zápasy nám ukázaly mnoho věci, z kterých se musíme poučit. Teď už jen zbývá popřát hezké prázdniny,hlavně bez úrazů a po nich se na vás těšíme na tréninku.

 

Trenéři

Galerie k aktualitě

Diskuze

Disqus

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Tabulka

1. Kadeti 0 0:0 0
2. BC Nový Jičín 0 0:0 0
3. BK Krnov 0 0:0 0
4. BK Lipník 0 0:0 0
5. BK NH Ostrava Flames B 0 0:0 0
6. BK Příbor 0 0:0 0
7. BK Snakes Ostrava B 0 0:0 0
8. SK Bruntál 0 0:0 0
9. SKB Zlín 0 0:0 0

Kompletní tabulka

Poslední zápas

BK Snakes Ostrava B
Kadeti
69:81
Podrobnosti

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 42274
Posledních 30 dnů: 581 | Posledních 7 dnů: 220 | Poslední den: 31

© 2018 TJ Start Havířov | Všechna práva vyhrazena | startha@volny.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne