NÁBOR

CHCEŠ HRÁT BASKETBAL?

PŘIDEJ SE K NÁM!


Chceš si vyzkoušet hrát náš sport? Rád si házíš venku na koš nebo basketbal rád sleduješ? Jsi ochotný na sobě pracovat a dělá ti sport radost?
Pak jsme tady právě pro tebe! Přijď si zkusit svůj první trénink!


Jsme mládežnický klub zaměřující se na rozvoj sportovní činnosti s chlapci do 17 let. Těmto dětem nabízíme možnost naučit se nejen hrát basketbal, ale také být součástí něčeho většího. A to kolektivu, týmu, rodiny. Sport vnímáme jako základ tvořící lidské hodnoty, disciplínu, soutěživost, touhu bojovat a vítězit, ale zároveň umět přijímat porážky. Přijď si zasportovat s námi, rádi tě mezi sebe přivítáme!

Nábor je určen především pro děti ročníku 2013 a mladší

Nábor do našeho klubu probíhá celoročně, můžeš se připojit kdykoliv. Tréninky našeho minižactva probíhají především v tělocvičnách ZŠ M. Kudeříkové, případně na Sportovní hale Žákovská. V sekci mužstev si můžeš najít jak právě trénuje tvůj potenciální tým.

V případě zájmu stačí vyplnit nezávaznou přihlášku a náš trenér se ti ozve a zodpoví případné dotazy, popřípadě kontaktuj našeho hlavního trenéra Sportovního střediska.

Herní kategorie

U11 - 2013 a mladší
U10 - 2014 a mladší
U9 - 2015 a mladší

Hlavní trenér SpS - Marek Sochacki , +420 605 239 744

Svůj první trénink se můžeš připojit rovnou mezi kluky, ale stejně tak se můžeš přijít jen na trénink podívat. S sebou potřebuješ jen sportovní oděv a pevnou obuv do haly, míče a veškeré vybavení máme už připravené v tělocvičnách. Do 13ti let hrajeme na malé koše, takže se nemusíš bát, že by byl pro tebe basketbal těžkým sportem. Všechny základy tě hravě naučíme, potřebujeme jenom tvé nadšení!

Po náboru tě čeká zapojení do tréninků třikrát v týdnu, zapojení do soutěžních zápasů, které jsou pro kategorii jednou za dva týdny, stejně tak basketbalových turnajů a spousta další zábavy a aktivit.

NEZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA