OFICIÁLNÍ STRÁNKY BASKETBALOVÉHO KLUBU TJ START HAVÍŘOV

Zkvalitnění tréninků

Dobrý den,

pro zkvalitnění budoucích tréninků jsme zakoupili nové pomůcky do tělocvičen ZŠ M. Kudeříkové.


Detailní popis produktu  SKLZ D-Man Pro, nastavitelná figurína obránce

S plně nastavitelnými rameny, nohami a výškou napodobuje SKLZ D-Man Pro skutečného obránce. Vyměňte kužele za figurínu, která je ideální pro jakoukoliv střelbu, dribling, nahrávání a útočné formace.

Inovativní design s plně nastavitelnými rameny a nohami

Ideální pro střelbu, dribling a nahrávání

Nastavitelná výška od 1,5 m do 2,7 m

Nízká profilová základna pro větší stabilitu a bezpečnost hráčů

Základna váží 2,2 kg

SKLZ D-Man Pro přináší plně nastavitelné ruce a nohy a poskytuje Vám neomezenou možnost umístění. Je dokonalým obranným společníkem pro jakýkoliv trénink driblingu, nahrávání či střelbě. Zvýšit nebo zmenšit

SKLZ D-Man Pro je nastavitelný z výšky 1,5 m na výšku 2,7 m a může být umístěn jako obránce, útočník nebo centr, což dává Vašim hráčům nejlepší příležitost mít skutečného obránce před sebou.

Navržen s ohledem na hráče a trenéry

Nízkoprofilová zatížená základna udrží SKLZ D-Man Pro stabilní a na místě, aniž by zablokovala hráče jako se to může stát u kuželů. SKLZ D-Man Pro lze také snadno sklopit pro skladování a cestování.

Společnost SKLZ je světovým lídrem v oblasti vývoje inovativních tréninkových pomůcek. SKLZ kombinuje kvalitní materiály s výjimečným designem ve spolupráci s trenéry i sportovci ze všech sportovních odvětví. Hvězdy světového sportu důvěřují této americké značce již od roku 2002. Posuňte hranice Vaší výkonnosti, díky speciálním tréninkovým a rehabilitačním pomůckám od SKLZ i vy!

Švihadla

Trénujte rychlost, obratnost a vytrvalost díky švihadlu SKLZ Jump Rope. Švihadlo je dodáváno s měkkými rukojeťmi a středovým otočným čepem. SKLZ Jump Rope je jednoduchý nástroj ke zvýšení výkonu.

Vysoce kvalitní a odolné švihadlo, Ergonomické, polstrované rukojeti, Skvělý produkt pro zlepšení koordinace, práce nohou a rychlosti

Délka lana může být nastavena maximálně na 3 m, Středový otočný čep